Vt. zpráva nastiňuje zlepšení systému professional léčbu poruch příjmu potravy

MONTPELIER, Vt. (WCAX) – Nová zpráva z úterý podrobně popisuje řešení professional zlepšení léčby poruch příjmu potravy ve Vermontu. Je to problém, který pandemie podle odborníků ještě zhoršila. Rodiny a poskytovatelé říkají, že stát postrádá dostatek možností professional rodiny, jejichž blízcí – zejména mladí dospělí a dospívající – se potýkají s poruchou příjmu potravy. A zákonodárci na posledním zasedání řekli ministerstvu zdraví a duševního zdraví, aby vytvořily pracovní skupinu, která by zjistila, co stát potřebuje okay jejich léčbě.

Když jsme loni mluvili s pacienty s poruchami příjmu potravy, rodiči a poskytovateli – všichni poukazovali na nelehký boj o to, abychom se ve Vermontu znovu uzdravili.

„Věděla jsem, co by mohlo fungovat, a nemohla jsem jí to sehnat,“ řekla Karen Batesová, matka, jejíž dcera trpěla poruchou příjmu potravy.

“Ve Vermontu toho není mnoho, pokud jde o zdroje,” řekla Abby Hawkinsová, 21letá Rutland, která říká, že její porucha příjmu potravy ji na vysoké škole pomalu zabíjela.

„Ve státě Vermont není dostatečná léčba,“ řekla Elaina Efird, registrovaná dietoložka.

„To je velká díra v péči,“ řekla Kate Morrisová, licencovaná klinická sociální pracovnice a intuitivní poradkyně v oblasti stravování se sídlem v Central Vermont.

Dr. Kelley Klein z Vt. Division of Psychological Well being z první ruky ví, že vášeň nemůže nahradit nedostatek zdrojů. “Ve státě Vermont nechybí nadšení professional toto téma,” řekla. “Potřebují jen víc a potřebují nějaké vedení.”

Jejich zpráva říká, že poskytovatelé primární péče často nesou břemeno – dokonalá smršť spletitého systému péče s minimálním školením a podporou a kam neposílat pacienty, kteří potřebují více pomoci, než mohou poskytnout.

„Zejména při práci na pohotovostním oddělení je zcela jasné, že nám tato úroveň péče chybí. Takže když lidé potřebují intenzivnější prostředí, musí v současné době odejít ze státu,“ řekl Klein.

Mnoho řešení této zprávy je postaveno na zvyšování povědomí. Zahrnují více možností školení o poruchách příjmu potravy professional zdravotníky, zejména ty, kteří pracují s dětmi; Rutinnější screening poruch příjmu potravy; Větší vzdělávání zaměstnanců škol o tom, jak rozpoznat a předcházet poruchám příjmu potravy; A více zpráv o veřejném zdraví.

“Ujištění, že lidé mají včasné povědomí o tom, co se děje, a vyhledávají nižší úroveň péče, střední úroveň péče, zajistí, že nebudeme muset tak často přistupovat okay vyšším úrovním péče.” řekl Klein.

Zpráva nepožaduje vybudování úplného lůžkového rezidenčního zařízení zde – Klein říká, že nebylo dost pacientů, kteří to potřebovali – ale vyzývá okay přidání a zefektivnění schvalování intenzivní ambulantní léčby a částečných hospitalizačních programů ve státě aby pacienti mohli v péči podle potřeby zvýšit nebo snížit. “Mají tento druh žebříčku péče, ke kterému mají přístup, a to nám úplně chybí,” řekla.

Nyní je na zákonodárcích Vermontu, aby rozhodli, kam se odsud vydat.

Související příběhy:

Vermontský autor zaznamenává poruchy příjmu potravy, duševní choroby

Invoice vytváří pracovní skupinu professional léčbu poruch příjmu potravy ve Vermontu

YCQM: 24. dubna 2022

Poruchy příjmu potravy: Poskytovatelé říkají, že Vermont musí udělat víc

Poruchy příjmu potravy: Vermontští zákonodárci zasahují, aby pomohli s možnostmi léčby

Dietologové vidí nárůst poruch příjmu potravy během pandemie

Má Vermont dostatek léčby poruch příjmu potravy professional mladé?

Copyright 2023 WCAX. Všechna práva vyhrazena.